KUIDAS TOIMIB?
0

Minu ostukorv

Summa - 0,00 €

"" on lisatud sinu ostukorvi.

Hea valik!

Sulge Mine ostukorvi

Vali toode!

Toote hind:

hinnang
4.0
Biovegan pesupulber

Naturaalne looduslik pesupulber.

 

BioVegan Family tooted on loodusliku koostisega ja ei sisalda parabeene, naftasaadusi ega sünteetilisi lõhna- ja värvaineid. Sobivad eelkõige allergikutele ja nahaprobleemidega võitlevatele inimestele, aga ka veganitele ning kõigile teistele, kes peavad lugu looduslähedasest elust ja heast tervisest.

 

BioVegan Family naturaalsed pesupulbrid on valminud käsitööna ja lõhnastatud kõrgeima kvaliteediga orgaaniliste eeterlike õlidega.

 

Meie tooted sisaldavad ökoloogiliselt puhtaid koostisosasid. Oleme keskkonnasäästlikku mõtteviisi jälgides oma toodetesse valinud vaid kõige kvaliteetsemad toorained.

 

Biovegani valikus on: lõhnatu, teepuuõliga, lavendliga ja sidrunheinaga pesupulbrid.

 

Tähelepanu!
Kuigi looduslikud eeterlikud õlid on tervistava toimega, võivad need olla ka allergeenid, mistõttu allergikutele soovitame kasutada BioVegan lõhnatut sajaprotsendiliselt allergiavaba pesupulbrit.

 

Näidised on kahjuks otsas. Kui jäid testrist ilma, aga soovid sellegipoolest toodet proovida ja kasutada, siis nüüd on võimalik osta täissuuruses toode.

 


ORIGINAAL

* Sort: sidrunheina pesupulber

* Suurus: 720g (40 pesukorda)

* Hind: 11.99€


Teisi meelepäraseid sorte saab osta siit: www.bioveganfamily.eu/e-pood

Please enter product type!

* Required Fields

Lisa soovikorvi
Kommentaarid
Tuuli
Kvaliteet
hinnang
3
Pesu pesi puhtaks, aga pesupulbri jaotussahtlisse jäi suur klomp pulbrit.
22.08.2016
Velve
Kvaliteet
hinnang
3
Sain teepuu lõhnaga. Pulber väga peeneteraline ja lendub ning tugeva lõhnaga. Pesu pesi puhtaks ja lõhna ei jätnud, aga pesumasina pulbrisahtlisse jäi päris palju pesupulbrit.
06.07.2016
Heli
Kvaliteet
hinnang
4
Sain lavendli lühnaga. Pakkis olles oli pesupulber hästi tugeva lõhnaga, aga pesule see absoluutselt külge ei jäänud. Pesu tundus puhas. Ainuke väike miinus, et tolmas tugevasti.
29.06.2016
Kadri
Kvaliteet
hinnang
5
Väga hea pesupulber.Väikelapsega perele parim valik ja kuna looduslik koostis siis ostan kindlasti orginaaltoote.
17.06.2016
Nelli
Kvaliteet
hinnang
4
Sain lavendlipesupulbri, lõhnas hästi, tolmas palju.
15.06.2016
Anita
Kvaliteet
hinnang
4
Mina sain teepuu lõhnaga pulbri.Pakendil oli väga tugev lõhn.Pulber on väga peeneteraline ja kergesti lenduv.Pesin heledat pesu ja see sai puhtaks.Lõhna ei jäänud üldse juurde.Peale pesu avastasin,et pool pesupulbrist oli jäänud kõva tükina jaotussahtlisse.Ju siis masina viga.Muidu kasutan vedelaid geele.
14.06.2016
Irina
Kvaliteet
hinnang
5
Sain sidrunheina pesupulbri, jäin väga rahule. Maasika plekid kadusid valgelt pluusilt imeväel.
06.06.2016
Irina
Kvaliteet
hinnang
5
Pesupulber on väga hea. Maasika plekid kadusid valgelt pluusilt imeväel!!!
06.06.2016
christine
Kvaliteet
hinnang
2
Toode lõhnas hästi tugevalt aga pesu oli pärast täiesti lõhnatu.
01.06.2016
Heleen-Kristiin
Kvaliteet
hinnang
3
Minu pakike lekkis kohutavalt, kui pakikest katsuda lendles pulbri tolm õhku, sattus silma ja hingamisteedesse, pärast suurt köharallit proovisin uuesti, seekord käsitlesin pakikest ettevaatlikult ja valasin vaikselt. Näidis pakiesest sain kolm pisemat portsu pestud, Mustadele riietele jäid tugevad randid järgi, värvilisele panin vähem ja jäid ikka mõned valged jäljed. Valgele sai kõige vähem ja sellelt ei paistnud välja õnneks. Pesu lõhnas värskelt
Toode pole minu jaoks, eelistan vedelal kujul pesuvahendeid, ei meeldi sellised mille valamisel pulbri tolmu õhku lendleb.
01.06.2016
Mari
Kvaliteet
hinnang
4
Lõhnatul lõhna ei olnud, kuid pulber tolmas palju. Pesu sai puhas, nagu ikka.
30.05.2016
Eleri
Kvaliteet
hinnang
5
Meeldis lõhn ja pesu pesi puhtaks. Aga pesupulbri valamine sellest pakendist oli raske sest kõik kohad olid pesupulbri tolmu täis.
24.05.2016
NATALIJA Z
Kvaliteet
hinnang
4
Mulle sattus lavendlilõhnaline,mulle meeldib see lõhn ja pulber tundub toimivat ,no ei tea kas paremini v mitte kui teised ,kuid pesu sai puhtaks ja lõhn mõneks ajaks peal
22.05.2016
JS
Kvaliteet
hinnang
4
Hea toode. Sain lõhnatu pulbri, mis mulle väga sobib. Ostaks küll.
22.05.2016
Kristiina Haava
Kvaliteet
hinnang
4
Pesu pesi puhtaks ja õnneks tugevat lõhna tunda ei jäänud (proovisin lavendli lõhnaga).
21.05.2016
Urma
Kvaliteet
hinnang
5
minule sattus lavendli lõhnaline toode, ka oli kogu testrite ümbrik lõhna täis(õnneks teised tooted ilusti suletud pakendites ja inidia pähkleid lõhn ei olnud mõjunud :)), lootsin peale pesu mõnusat lavendli lõhna ka pesudel(meelega ei pannud pehmendajat) kuid laste riiete süvapesemise järel oli pesu lõhnatu, sellest oli veidi kurb meel...kuid üllatus oli hoopis ülipehme pesu üle ja pesu oli käte vahel hoopis teistsugusem kui tavaliselt....väga pehme ja kuidagi kohevam...tugevamaid plekke ei eemaldanud samuti nagu ka teised pesuvahendid ja ega ma imet ei oodanudki....väga hea toode ja hind sama mis minu tavaline pesuvahend+ pesupehmendaja, nii et seda toodet tellides miinustesse ei jääks...tahaks proovida teepuuõliga toodet....pean ostma :)
20.05.2016
Grethel
Kvaliteet
hinnang
4
Sain proovida teepuuõliga pesupulbrit ja algul oli lõhn päris hirmutav, kartsin, et peale riiete pesu see tugev lõhn säilib. Õnneks peale riiete pesu oli riietel väga vähesel määral lõhna tunda, kui üldse. Valged riideid said ilusti puhtaks.
18.05.2016
Jaga enda kasutuskogemust

Hinnang tootele: *

  1 star1 2 stars2 3 stars3 4 stars4 5 stars5
Kvaliteet